info@becanmakina.com.tr

0090 284 5131161

KURUMSAL BAKIŞ

HOME -About

KURUMSAL BAKIŞ

1947 yılında kurulan firmamız Türkiye'nin önde gelen bitkisel yağ makinaları üreticisi olup yurt içi ve yurt dışında 70 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdürmektedir. 


Becan Makina ilk kurulduğu dönem zirai aletler imalatı yapmıştır. Bu faaliyetlerini takip eden yıllarda nebati yağ fabrikalarının bazı makinalarının imaline başlamış ve her geçen gün kendini geliştirerek anahtar teslimi tesislerin kurulmasına yönelmiştir. 

Firmamız 1987 yılında şirketleşmesi ile başlatılan yeni dönemde yağ sektöründeki gelişmeler yakından takip edilerek, yapılan imalatlarda teknolojik yenilikler güncel olarak uygulanmakta ve kendi içimizde geliştirdiğimiz tasarımlarla müşterilerimize çözümler sunmaktayız. 

Fabrikamız 5.000 m² kapalı ve 5.000 m² açık alana sahip olup üretimlerini Uzunköprü/Edirne’ de bulunan bu tesiste gerçekleştirmektedir. 

BECAN MAKİNA SAN. ve TİC. A.Ş yurt dışında; Balkan ülkeleri, Orta Doğu, Ukranya, Rusya ve Türki Cumhuriyetler de nebati yağ sektöründe çeşitli makinalar yapmakta ve kurduğu tesisler sorunsuz çalışmaktadır. 

Firmamız yaptığı işlere gereken titizliği göstererek, bugüne dek müşterileri ile iyi ilişkiler içerisinde projelerini bitirmiş ve bunu kendine ilke edinmiştir.